שם: צימרים לפי שעה בקיסריה

ישוב :
מחיר : לא עודכן מחיר
טלפון : ###

צימרים לפי שעה בקיסריה

יום נישואין בלתי נשכח בתוך צימרים חדרים לפי שעה בקיסריה
יום הנישואין שלכם מתקרב, ואתם רוצים לחגוג אותו כמו שצריך.
יש זוגות שאולי יכולים להרשות לעצמם טיסה לחו\"ל למשך שבועיים, אבל רובנו שקועים עמוק בתוך העבודה והמשפחה, ובכל זאת רוצים לחגוג ולהתנתק קצת מהשגרה האפורה. הפתרון לכך, הוא כמובן ללכת לנופש של מספר שעות, שעדיין יהיה מפנק. במקרה זה, צימרים לפי שעה בקיסריה הם אופציה נהדרת לכל זוג נשוי שרוצה לחגוג.
צימר לפי שעות בקיסריה לא רק לצעירים בניגוד לנהוג לחשוב, צימרים לפי שעה בקיסריה לא מיועדים רק לזוגות צעירים שרוצים לנהל קשר חשאי. לא מעט זוגות נשואים מחליטים לחגוג את יום הנישואין שלהם בתוך צימרים לפי שעה בקיסריה, שם הם ממש מקבלים יחס של מלכים - אמבטיות מפנקות במיוחד, ארוחת צהריים עשירה במאכלים ובטעמים, ואפילו אפשרות להזמין מסאז\' אל הצימר.
כמובן שמדובר על נופש של כמה שעות - ואחרי 4 או 5 שעות אפשר כבר לצאת מהצימר, ולחזור הביתה עייפים ומרוצים מאד. אפשר כמובן להפתיע הנסיעה אל צימרים לפי שעה בקיסריה לא חייבת להיות תכנון משותף של שני בני הזוג. לפעמים הגבר או האישה רוצים להפתיע אחד את השני לקראת יום הנישואין. אתם יכולים אפילו להעמיד פנים שאינכם זוכרים את היום - ואז ביום עצמו להפתיע עם נסיעה לקיסריה, ותוך זמן קצר להגיע אל הצימר, ולחגוג את יום הנישואין שלכם כפי שראוי שתחגגו.


וילות

צימרים לפי שעה בקיסריה | ישוב : | טל : ###